Zirve Ofisindeki Bilgisayar Kayıtları

Savunmama kaldığım yerden devam ediyorum,

1.iddianame 15 nolu ek klasör:

Zirve yayınevi ofisinde el konulan bilgisayarlara ait hard diskten çıkan kayıtlarda hangi internet sitelerine girildiği görülmektedir. Gizli tanık müfteri İlker çınar, ilk günden bu yana şahsıma yönelik birçok ithamlarda bulundu, iftiralar attı. Huzurdaki beyanları sırasında ahlaksızı ahlaklı, namussuzu namuslu kötüyü iyi, sahtekârı dürüst gibi göstermeye çalıştı ve bu uğurda şahsımda olmak üzere 2.iddianame ile sanık olan şerefli insanlara hayâsızca dil uzattı.

1.iddianame ek klasörleri örtbas edilmek istenen birçok gerçeği içinde barındırmaktadır.

  1. iddianame 15 nolu ek klasörü incelediğimizde, zirve ofisinde el konulan bilgisayarlara ait kayıtlara baktığımızda;

www.abdullah-ocalan.com, www.gencalevilerhareketi.de , www.kurdishinfo.com , www.kurdtop.com, www.marksist.com isimli web adreslerine girildiği görülmektedir. Yine aynı klasörlerde www.kudurdum.com, www.erotikvcd.com, www.erotikseksshop.com, www.erotikhatunlar.com, www.adultxxxpornstars.com adreslerine sık sık girildiği görülmektedir. ANCAK en önemlisi 15 nolu klasör sayfa 17 ve 63 bulunan web sitesi adresleridir. Bu sitelerin adı: www.gelinimisiktim.info
www.abiminkarisi.info

www.ablam.info

Bu kayıtlar, kimlerin ahlaklı, pak, temiz ve dindar olduğunu ya da olmadığını açıkça gözler önüne sermektedir. Kendi gerçeklerini gizlemek adına müfteri gizli tanık ağzıyla şahsıma yönelik en hayâsız iftiraları ortaya atanların amacı kendi pisliklerini bir başkasına ihale etmektir ki her zaman en iyi bildikleri bu hayâsızlık olmuştur.
Şahsıma yönelik hayâsızca iddialarını kendilerine iade ediyorum ve soruyorum:
– Bu hayasızlığı yapanlar, ahlaksız sitelere girenler kimdir?
– Olay tarihinde o ofisi kimler kullanıyordu?
– Ensest ilişki sever bu şahıs/şahıslar için gerekli yaptırımlar uygulandı mı?

Diğer siteleri merak ediyorsanız BU PDF DOSYASINI indirip bakabilirsiniz.

1.iddianame 15 nolu ek klasör sayfa 17

iddianame-15-nolu-ek-klasörü-s.17

1.id.15eks63

Bir Cevap Yazın